Šiuolaikinė terpentino vonių technologija

Už langų XXI amžius, pasikeitė ir labai pasikeitė išorinė aplinka, tiek gamtinė, tiek socialinė, pasikeitė ir pats žmogus – jo smegenys, jo kūnas, jo vidaus organai ir sistemos, jo energetika ir jo santykis su išorine aplinka. O jei yra taip, tai „reikalavimai“ žmogaus organizmo darbui tapo rimtesni. Visas žmogaus organizmo darbas turi būti aukštesnio lygio, žmogus turi būti stipresnis (visomis prasmėmis, ne tik fiziškai), kad atitiktų naujas išorines savo gyvenimo sąlygas, naujas gamtines ir socialines sąlygas. Nuo šio atitikimo ir priklauso jo sveikata, visi sveikatos rodikliai.

Pagrindiniai fiziologiniai sveikatos rodikliai yra rūgščių ir šarmų balansas visose mūsų organizmo (ne tik kraujo) skystosiose terpėse ir medžiagų apykaitos ląstelėje kokybė. Šie pagrindiniai mūsų sveikatos rodikliai priklauso nuo kapiliarų, pačių mažiausių ir pačių svarbiausių mūsų organizmo kraujagyslių, darbo, o kiekvienas kapiliaras – tai savarankiškas pagrindinis funkcinis bet kokio organo, audinio ir viso organizmo vienetas.

Terpentino vonios veikia būtent vidines skystąsias terpes, jų rūgštinę-šarminę būklę ir kapiliarus. Ši technologija šalina sutrikimus, jeigu jie yra, ir sukuria funkcinį rezervą, „jėgų ir energijos atsargas“, ko ir reikia, kad būtų gera sveikata ir šiuolaikinis žmogus atitiktų išorines gyvenimo sąlygas. 

Terpentino vonios daro sveikatinantį poveikį visam organizmui netiesiogiai, per odą. Karštas vanduo išplečia odos kapiliarus, joje pagreitėja medžiagų apykaita. Terpentinas sustiprina šį efektą dirgindamas nervų galūnes. Nervų galūnių dirginimas sukelia histamino ir kitų biologiškai aktyvių medžiagų išskyrimą į kraują. Histaminas išplečia kapiliarus, dėl to padidėja kraujo pritekėjimas į odą, pagerėja jos maitinimas, atsidaro nauji papildomi kapiliarai.

Odos receptoriai, veikiami terpentino vonių, siunčia į smegenis impulsus, sukeliančius įvairių organizmo sistemų reakciją. Suaktyvėja centrinės ir vegetatyvinės nervų sistemos funkcijos, normalizuojasi endokrininės sistemos darbas, t. y. organizmas pradeda pats atsinaujinti.  Palaipsniui stiprėja imunitetas ir greitėja apykaitos procesai.

Teisinga kapiliarinė kraujotaka užtikrina gerą medžiagų apykaitą, greičiau nuneša maisto medžiagas į ląsteles ir audinius ir pašalina iš jų apykaitos produktus.  Tai sukelia optimalų visų organizmo procesų reguliavimą, sustiprina imunitetą ir savaiminį pažeidimų gijimą.

Mano šiuolaikinės terpentino vonių technologijos taikymo patirtis rodo, kad efektyvumas sudaro apie 90%, taigi, teisingai taikant technologiją (pagal mūsų instrukcijas) ir tiksliai laikantis mūsų rekomendacijų, bet koks žmogus gauna teigiamą rezultatą.

Iš principo, remiantis mūsų patirtimi ir senųjų bei šiuolaikinių mokslininkų ir gydytojų natūropatų nuomone, bet koks chroniškas susirgimas ir bet koks patologinis procesas organizme, taikant minėtą technologiją, turi „atgalinę eigą“, kai vyksta sveikatos atstatymas, ir ne tik probleminės srities, o viso organizmo, o tai ir yra pagrindinis alternatyvios medicinos ir naujosios medicinos principas.

 

Straipsnį parengė medicinos mokslų daktaras, gydytojas natūropatas Igoris Byčkovas.

Autorinės straipsnio teisės priklauso UAB SVEIKAS GYVENIMAS. Draudžiama tekstą platinti ir kitaip viešinti be mūsų sutikimo.