Angel120+ vonios ritualas

Šiandieninis gyvenimo ritmas bei aplinka verčia skubėti. Nejučiomis įsisukame į darbų rutiną, o laikas sau lieka pamirštas ar tiesiog praleidžiamas paviršutiniškai. Tačiau jei sugebame įgyvendinti savo tikslus, kodėl negalime leisti sau pelnytai atsipalaiduoti, pasisemti jėgų, kad atgautumėme tiek vidinę, tiek išorinę pusiausvyrą? Mes manome, jog nuoširdžiai dirbdami privalome lygiai taip pat atrasti ir nuoširdaus laiko sau bei skirti pakankamą dėmesį sveikatai.  

Vonios ritualas - lengvai ir paprastai įsimenantis

Angel120+ vonios yra ritualas, kurio metu kviečiame neskubėti, atsipalaiduoti ir mėgautis čia ir dabar išgyvenama akimirka - pamažu atrasti išskirtinį pušų sakų terpentino aromatą, pilnai pasinerti į vonią. Po vonios nereikia skubėti šluostytis kūno, o atvirkščiai - leisti lengvam aliejaus sluoksniui pasilikti ant kūno, šiltai įsisukti, pailsėti ir tik po kelių valandų ar, geriausia, iš ryto nusimaudyti po švariu vandeniu. Nereikėtų baimintis dėl nemalonaus kvapo, nes prakaituojant po vonios jo visiškai nebūna.

Daugelis pastebi, jog po vonios itin gerai atsipalaiduoja bei puikiai miega. O atlikus vonią iš ryto, kai niekur neskubate iš namų, pvz. sekmadienį ar pajutus pirmus peršalimo simtomus, po keleto valandų jaučiamas malonus energijos atgavimo pojūtis.

Angel120+ vonios ritualas susideda iš trijų dalių

1. pasiruošimo - vandens pripylimas į vonią, rūbų (chalatas, šiltos kojinės) pasiruošimas, arbatos užplikymas);

2. gulėjimo vonioje - trukmė 15-20 min.

3. atsipalaidavimo - trukmė apie 1 val. Jo metu šiltai apsigaubiama ir geriama natūrali, rekomenduojame liepžiedžių, arbata.

Detali paruošimo instrukcija pateikiama čia. Prieš pirmąją vonią reikėtų nuosekliai perskaityti, atkreipti dėmesį į vandens temperatūrą bei Angel120+ aliejaus voniai kiekį (ml). Pirmą kartą rekomenduojame išbandyti pusę normos (20 ml, 38°C temp., 15 min.), kad susipažintumėte su procedūra, jos aromatu bei poveikiu. Vėliau vonios ritualas atliekamas greičiau, nes vonios paruošimo instrukcija lengvai įsimenama ir įgyvendinama. 

Viskas slypi mūsų mintyse ir vyksta pagal tai, kaip mes patys susidėliojame prioritetus. Taigi, ar tikrai mes neturime laiko, kurį galėtumėme skirti tik Sau ir savo sveikatai?

 

Parengė Angel120+

Autorinės straipsnio teisės priklauso UAB SVEIKAS GYVENIMAS. Draudžiama tekstą platinti ir kitaip viešinti be mūsų sutikimo.