Prekių pristatymo ir gražinimo taisyklės

Šioje skiltyje pateikiamos supaprastintos prekių užsakymo, pristatymo bei nuolaidų sąlygos*.

Pirkimo-pardavimo taisyklės aprašytos prisegtame dokumente.

*Produktai pristatomi tik Lietuvos respublikos teritorijoje. Dėl užsakymų į kitas šalis ar didesnių kiekių kreiptis paštu: info@angel120.lt

Parduotuvės

 

Kaip užsisakyti produktą Angel120+ svetainėje
  • Paspauskite meniu skiltį MŪSŲ PRODUKTAI.
  • Norėdami įdėti patikusias prekes į krepšelį, spauskite prie prekės aprašymo esantį mygtuką Į KREPŠELĮ.
  • Norėdami sužinoti daugiau apie prekę, paspauskite mygtuką DAUGIAU. Ten rasite platesnę informaciją apie prekę.
  • Savo pirkinių krepšelį rasite viršuje, dešinėje ekrano pusėje. Ten galite peržiūrėti savo pasirinkimą, redaguoti produktų skaičių arba pašalinti iš pirkinių sąrašo. Kai apsispręsite, ką norite užsisakyti, atsidarykite krepšelį ir paspauskite PIRKTI. Sistema iškart Jums atvers registracijos langą. 
Registracija

Norėdami apsipirkti Angel120+ svetainėje turite prisiregistruoti. Tai padės sutaupyti Jūsų laiką ateityje. Registracijos metu sukurtu vartotojo vardu ir slaptažodžiu nuo šiol galėsite prisijungti prie svetainės.

Jūsų pristatymo adresą ir kontaktinį telefono numerį  naudosime tik pristatymo tikslais ir neperduosime jokioms trečiosioms šalims.

Apmokėjimas

Paspaudus APMOKĖTI būsite automatiškai nukreiptas į Paysera apmokėjimo sistemą, kurioje galėsite pasirinkti savo banką ir apmokėti sąskaitą.

Pristatymo* kainos ir nuolaidos
  • Užsakymus siunčiame paštomatu (siuntimo kaina Lietuvoje – 2,15-2,19 €) arba per kurjerį (Lietuvoje – 4,  90 €). Renkantis pristatymą paštomatu prašome pristatymo adreso lauke nurodyti į kurį paštomatą pristatyti.
  • Užsakant daugiau nei 5 bet kurios talpos (500/100 ml) Angel120+ aliejaus voniai pakuotes taikoma 5 % nuolaida, bei nemokamas pristatymas per kurjerį.
  • Užsakant daugiau nei 10 bet kurios talpos (500/100 ml) Angel120+ aliejaus voniai pakuotes taikoma 10 % nuolaida, bei nemokamas pristatymas per kurjerį.

*Produktai pristatomi tik Lietuvos respublikos teritorijoje. Dėl užsakymų į kitas šalis ar didesnių kiekių kreiptis paštu: info@angel120.lt

 

Prekių grąžinimas

Remiamasi LIETUVOS RESPUBLIKOS VYRIAUSYBĖS NUTARIMU DĖL MAŽMENINĖS PREKYBOS TAISYKLIŲ PATVIRTINIMO (2014 m. liepos 22 d. Nr. 738, Vilnius)

Prieiga per internetą: spausti čia

II SKYRIUS

PREKIŲ KEITIMAS IR GRĄŽINIMAS

PIRMASIS SKIRSNIS

TINKAMOS KOKYBĖS PREKIŲ KEITIMAS IR GRĄŽINIMAS

14. Tinkamos kokybės prekės keičiamos ir grąžinamos Civilinio kodekso 6.362 straipsnyje nustatytais atvejais ir sąlygomis.

15. Augalai, gyvūnai ir tinkamos kokybės maisto prekės nekeičiami ir negrąžinami.

16. Naudotos prekės, įsigytos specializuotose (tik naudotoms prekėms skirtose) parduotuvėse, turgavietėse ir savivaldybės tarybos ar jos įgaliotos savivaldybės administracijos direktoriaus nustatytose viešosiose vietose arba pagal nuotolines sutartis, taip pat sveriamos ir matuojamos prekės, kurios vartotojo pageidavimu buvo specialiai paruoštos, atpjautos, supjaustytos ir panašiai, gali būti keičiamos ar grąžinamos tik pardavėjui sutikus.

17. Vartotojo reikalavimas pakeisti nusipirktą tinkamos kokybės prekę analogiškomis prekėmis arba grąžinti sumokėtus pinigus dėl Civilinio kodekso 6.362 straipsnyje nurodytų priežasčių gali būti tenkinamas tik tada, kai pardavėjas sutinka, įsigijus šias prekes:

17.1. tabaką ir tabako gaminius (kodai pagal Europos Bendrijos kombinuotąją nomenklatūrą, patvirtintą 1987 m. liepos 23 d. Tarybos reglamentu (EEB) Nr. 2658/87 dėl tarifų ir statistinės nomenklatūros bei dėl Bendrojo muitų tarifo (OL 2004 m. specialusis leidimas, 2 skyrius, 2 tomas, p. 382), su paskutiniais pakeitimais, padarytais 2013 m. spalio 4 d. Komisijos įgyvendinimo reglamentu (ES) Nr. 1001/2013 (OL 2013 L 290, p. 1) (toliau – kodas pagal Kombinuotąją nomenklatūrą) – 2401–2402);

17.2. parfumerijos, kosmetikos ir tualetinius preparatus (kodai pagal Kombinuotąją nomenklatūrą – 3303–3307);

<...>

ANTRASIS SKIRSNIS

NETINKAMOS KOKYBĖS PREKIŲ KEITIMAS Į TINKAMOS KOKYBĖS PREKES IR PREKIŲ GRĄŽINIMAS

18. Netinkamos kokybės prekės į tinkamos kokybės prekes keičiamos ir prekės grąžinamos Civilinio kodekso 6.363 ir 6.364 straipsniuose nustatytais atvejais ir sąlygomis.

19. Civilinio kodekso 6.363 ir 6.364 straipsniuose nustatytomis teisėmis vartotojas gali pasinaudoti ir tuo atveju, kai jam parduota prekė, kurios tinkamumo naudoti terminas prekės pirkimo–pardavimo momentu pasibaigęs.

 

TREČIASIS SKIRSNIS

TINKAMOS IR NETINKAMOS KOKYBĖS PREKIŲ KEITIMAS IR GRĄŽINIMAS

20. Prekės keičiamos ar grąžinamos vartotojo rašytiniu prašymu prekės pirkimo vietoje ar kitoje pardavėjo nurodytoje vartotojui patogioje vietoje. Vartotojas pardavėjui pateikia prekę, išskyrus Taisyklių 27 punkte nustatytus atvejus, ir rašytinį prašymą, kuriame nurodo priežastį (prekės trūkumą ar kitą priežastį), dėl kurios įsigyta prekė netenkina vartotojo, ir vieną iš Civilinio kodekso 6.362 straipsnyje (jeigu nusipirkta tinkamos kokybės prekė) ar 6.363 straipsnio 7 dalyje (jeigu nusipirkta netinkamos kokybės prekė) nurodytų reikalavimų.

21. Prie prašymo pridedamas kasos aparato kvitas ar pirkimo–pardavimo kvitas arba kitas prekės pirkimą–pardavimą iš šio pardavėjo patvirtinantis dokumentas (pridėtinės vertės mokesčio sąskaita faktūra, sąskaita faktūra, mokėjimo kortelės sąskaitos išrašas, mokėjimo kortelės skaitytuvo čekis ir kita) (toliau – prekės pirkimo–pardavimo dokumentas).

22. Jeigu vartotojas nepateikia prekės pirkimo–pardavimo dokumento, prekė keičiama arba vykdomi kiti prašyme nurodyti vartotojo reikalavimai tik pardavėjui sutikus.

23. Dideles ir sunkias (daugiau kaip 10 kilogramų svorio) netinkamos kokybės ne maisto prekes kokybei įvertinti, keisti, taisyti ar grąžinti veža pardavėjas, jeigu vartojimo pirkimo–pardavimo sutartyje nenustatyta kitaip. Tokių prekių kokybė, vartotojui ir pardavėjui susitarus, gali būti įvertinama ir vietoje, kurioje prekė faktiškai naudojama ar laikoma.

24. Ginčai tarp vartotojo ir pardavėjo dėl prekės kokybės sprendžiami įstatymų nustatyta tvarka.

 

KETVIRTASIS SKIRSNIS

PREKIŲ, KURIOS PARDUOTOS PAGAL NUOTOLINES AR NE PREKYBOS PATALPOSE SUDARYTAS SUTARTIS, GRĄŽINIMAS

25. Prekės, kurios vartotojui parduotos pagal vartojimo pirkimo–pardavimo nuotolines ar ne prekybos patalpose sudarytas sutartis, grąžinamos Civilinio kodekso 6.22810 ir 6.22811 straipsniuose nustatyta tvarka.