Angel120+ Aliejus voniai (geltonas) 500 ml

35,00 €
-+

Angel 120+ tai aliejus voniai (geltonas), kuris atpalaiduoja kūną, mažina stresą bei nuima įtampą. Oda tampa elastingesnė ir lygesnė. 
Aliejus gali būti naudojamas kaip viena iš svorio mažinimo priemonių. 

Efektyvus ir ilgalaikis rezultatas pasiekiamas tik tuomet, kai aliejus naudojamas reguliariai ir griežtai pagal paruošimo instrukciją. Vieną kursą sudaro 12-24 procedūros. Vonią rekomenduojama daryti ne dažniau nei kas 2-3 dienas.

Kursą rekomenduojama kartoti 4 kartus per metus. Pirmąkart rekomenduojame išbandyti pusę normos: 20 ml, 38°C, 15 min. Kitus kartus kaip nurodyta instrukcijoje.

Nerekomenduojama vartoti nėščiosioms ir vaikams iki 3 metų. Turint rimtų sveikatos sutrikimų būtina pasitarti su gydytoju.

Pildoma informacija: pilnas kamštukas atitinka apie 10 ml.

Sudėtis: pušų terpentinas, ricinos aliejus, oleino rūgštis, natrio hidroksidas, vanduo, kokoso aliejus. 
Notifikuota CPNP. 

Instrukcija

Manau, kad patirtimi dalintis verta. Esu užkietėjusi vonios mėgėja ir tai vienintelė vieta, kur skiriu ir randu laiko sau. Susikuriu savo namų SPA: medinis dėklas žurnalams ir knygoms, žvakės, kaukės ir, visų svarbiausia, aliejus voniai. Angel120+ aliejus voniai man buvo atradimas ir pagalba. Pagalba, ne tik skaudančiai nugarai, bet ir stresui suvaldyti, o kur dar lygi oda, ir užliejanti šiluma vėliau susisukus į pledą. Rekomenduoju Jums išbandyti savo mėgstamą ir naudojamą aliejų Angel120+.

Lina, 33 m., Tuskwood įkūrėja ir Kūrybos vadovė

Angel 120+ yra tikra atgaiva kūnui ir sielai. :) Nieko per daug nesitikėjau, bet šis aliejus voniai tikrai nustebino! Tokia ramybė ir atsipalaidavimas, akimirksniu nuima nuovargį Be to, po kelių procedūrų pastebėjau, kad oda tapo daug švelnesnė ir lygesnė. Rekomenduoju išbandyti visiems!

Emilija, 29 m., projektų vadovė

Ačiū Angel 120+ komandai už puikų produktą. Labai atpalaiduojanti, raminanti ir gydanti priemonė. Tik pajutusi ligos simptomus, kaskart lendu į vonią su aliejumi, o po to guluosi į lovą. Kitą dieną jaučiuosi žymiai geriau. Rekomenduoju.

Aistė, 29 m.

Labai geras produktas. Visiems rekomenduoju išbandyti.

Gediminas, 31 m., programuotojas-dizaineris